meble do sypialniMeble do sypialni z Wolimierza

Meble do sypialni w Galerii Wolimierz 58 - projektowanie i wytwórczość, kute łóżka, lampy, świeczniki. Galeria starych i nowych mebli .

meble do sypialniPracownia mebli

Produkty rzemiosła artystycznego z Wolimierza powstają w pracowni projektowo wytwórczej, w której szczególną uwagę poświęca się wzornictwu. Niezależnie czy są to meble unikatowe, czy z produkcji w krótkich seriach, są starannie zaprojektowane.

Nasza galeria rzemiosła posiada wyłącznie produkty, które łączą w sobie styl i jakość. Nasz własny styl wyraźnie wyróżnia produkt na rynku, co doceniają nasi klienci.

meble do sypialniMeble do sypialni - walory

Często powstające nowe kolekcje są odpowiedzią na zapotrzebowanie, ale także wyrazem staranności firmy, by dawać coraz większą możliwość wyboru. Walorem użytkowym produktu jest funkcjonalność i trwałość. Ciekawe wzornictwo, dobra jakość i styl to nasze atuty.

meble do sypialniO galerii

W centrum naszego zainteresowania jest przedmiot, który poprzez swoją indywidualność i wyjątkowość współtworzy niepowtarzalny klimat wnętrza. Wśród wytwarzanych u nas w Wolimierzu niepospolitych rzeczy znajdują się kute łóżka, krzesła, lampy, drobne przedmioty dekoracyjne, narzuty na łóżka, patchworki, poduszki.


meble do sypialni - galeria internetowameble do sypialni -  - galeria internetowa

Wolimierz.plWolimierz.pl


meble do sypialni meble do sypialni

meble do sypialni